FALO STUDIO to zespół młodych, dynamicznych, kreatywnych i zafascynowanych swoją pracą ludzi.
Zajmujemy się produkcją filmów oraz wykonywaniem zdjęć pamiątkowych z różnych uroczystości, filmów reportażowych, instruktażowych, reklamowych, promocyjnych i wielu innych. Różnorodność wykonywanych przez nas projektów pozwoliła nam zdobyć doświadczenie, którym codziennie budujemy Państwa zaufanie.

Nasze produkcje wykonywane są na najwyższym poziomie z użyciem profesjonalnego sprzętu.
Ponadto każda realizacja wspomagana jest przez profesjonalne systemy stabilizacji obrazu oraz zewnętrzne rejestratory dźwięku. Takie zaplecze sprzętowe połączone z profesjonalnym cyfrowym montażem oraz naszym doświadczeniem daje Państwu gwarancję zadowolenia i satysfakcji z rezultatu końcowego.

Dlaczego my?

Tworzymy ZAWSZE na najwyższym poziomie – Do każdej produkcji wykorzystujemy sprzęt niezbędny w danej sytuacji. Wszystkie filmy rejestrowane są w najlepszej jakości. Dodatkowo wykorzystywane systemy stabilizacji obrazu, rejestratory dźwięku, oraz (w razie potrzeby) dodatkowe oświetlenie, znacznie wpływają na efekt końcowy danego projektu.

Zlecenia realizujemy na terenie całej Polski. Nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat związanych z dojazdem do danej miejscowości.

Jesteśmy legalnie działającą firmą – Dzięki temu mają Państwo pewność, że dane zlecenie zostanie zrealizowane według wcześniejszych ustaleń. Naszą współpracę zaczynamy zawsze od omówienia szczegółów i podpisania umowy.

Jesteśmy otwarci na wszelkie Państwa pomysły – Nie pracujemy na przygotowanych wcześniej szablonach. Montaż każdego filmu jest realizowany indywidualnie i dopasowany do Państwa potrzeb. Dlatego zawsze chętnie wysłuchamy Państwa propozycji i wspólnie opracujemy odpowiedni projekt.

Swoją pracę wykonujemy z pasją – Za każdym razem szukamy nowych, ciekawych, artystycznych ujęć i rozwiązań. Dzięki miłości do filmu i chęci odkrywania stajemy się coraz bardziej kreatywni i wrażliwi na estetykę tworzonego przez nas dzieła.